קונה רכבים עם בעיות

קונה רכבים עם בעיות

היום, יותר מתמיד קל למכור את הרכב הפגום שלכם, ולא משנה איזו בעיה או תקלה, במנוע או בשלדה, פוגעת בערכו של הרכב בשוק המכוניות יד 2. הכוונה היא למכירת הרכב הבעייתי לחברה מומחית בתחום, כמו חברת ׳משה נונה – שירותי רכב׳. החברה שלנו היא בעלת ניסיון ומוניטין והיא מספקת מזה שנים רבות פתרונות מקצועיים, נוחים, הוגנים ומהירים לבעלי רכבים המחפשים חברה שקונה רכבים עם בעיות, תוך שהיא חוסכת מהם את הצורך לנסות שוב ושוב למצוא קונה פרטי לרכב, ללא הצלחה!

החברה שלנו ׳משה נונה – שירותי רכב׳, קונה את כל סוגי הרכב ולא משנה לנו אם מדובר ברכב די חדש שהוכרז כטוטאל לוס (Total loss) או ברכב ישן שאתם מנסים להיפטר ממנו אבל עדיין להרוויח ממנו קצת כסף, ולא מצליחים למצוא את הקונה האחד שיהיה מוכן לקנות אותו.

מי מוכן לקנות רכב עם בעיות מנוע?

המנוע ברכב שלכם מקולקל? אין בעיה. במקום לבזבז כסף על תיקונים יקרים, למה לא למכור את המכונית שלכם כבר היום ולקבל תמורתה מחיר הוגן ובמזומן? החברה שלנו, ׳משה נונה שירותי רכב׳ תקנה מכם גם מכונית עם בעיות במנוע וגם מכונית עם נזקים מכניים גדולים או קטנים.

בואו למכור לנו את הרכב שלכם הסובל מנזק כלשהו, בלחיצת כפתור אחת באתר שלנו!

למה זה כדאי?

אם עלויות התיקון של המכונית הופכים ליקרים יותר משוויה של המכונית עצמה, מכירת המכונית הבעייתית לחברת משה נונה היא הדרך הנבונה והיעילה ביותר להיפטר מהרכב ולקבל עבורו מזומנים במהירות. מכירת הרכב הבעייתי שלכם לחברה שלנו אינה כרוכה בתשלום על כל מיני עמלות נסתרות, כמו למשל עלויות גרירה או טיפול בהליך הבירוקרטי הנדרש להעברת הבעלות על הרכב.

החברה שלנו לא תגבה מכם כל מיני כספים לא צפויים עבור תיקונים או הליכים כלשהם. אנחנו פשוט נגרור את המכונית המקולקלת שלכם מהבית, מהמשרד או מהמוסך בחינם אין כסף, ונעביר את כל הניירת הנדרשת להעברת בעלות על הרכב בחינם ובהתאם לדרישות החוק, ובסיום התהליך נשמח לשלם לכם במזומן עבור המכונית שלכם.

אתם יכולים למכור לנו רכב עם בעיות כבר היום!

מכירת מכונית פרטית, משאית, רכב שטח או טנדר כרוכה בבזבוז זמן וכסף. אנחנו חוסכים לכם את הזמן והכסף שתצטרכו להוציא כדי לתקן את הרכב ולהכין פירוט מפורט על מצבו על מנת שייראה אטרקטיבי יותר בעיני הקונים הפוטנציאליים. אנחנו עוזרים לכם לחסוך לעצמכם את כל הטרחה הקשורה למכירת רכב עם בעיות לאדם פרטי שעלולה להותיר אתכם מותשים נפשית וכלכלית.

אצלנו, בחברת משה נונה, אנחנו מציעים לכם עסקה בטוחה, קלה ומהירה. אף אחד לא יבקש מכם לתקן את מה שמקולקל, כך שתוכלו לבצע את מכירת הרכב ברגע זה ולחזור לביתכם עם המזומנים.

העברת בעלות על הרכב הבעייתי שאתם מוכרים

כמו בכל הליך של קניית רכב, גם תהליך קניית רכב עם בעיות דורש ביצוע העברת הבעלות על הרכב לחברה הקונה את הרכב. החברה שלנו תבדוק את הרכב שלכם, תקנה אותו מכם במצב הנוכחי שלו תמורת מחיר הוגן, ולאחר מכן תדאג לטפל ברכב ולהביאו למצב תקין כדי למצוא לו קונה.

אנחנו, בחברת משה נונה – שירותי רכב קונים מכוניות פגומות במזומן! צרו קשר עוד היום או מלאו טופס באתר שלנו, כדי לדון איתנו על הרכב שלכם, ותראו בעצמכם עד כמה מכירת רכב עם בעיות או רכב זבל יכולה להיות קלה, בטוחה ונוחה!

100% אמינות

רק 30 דקות לקנות ולפנות את הרכב במחיר הטוב ביותר

  • שדה זה מיועד למטרות אימות ויש להשאיר אותו ללא שינוי.
התחל שיחה
1
היי, איך אפשר לעזור?
התחל שיחה
שלום איך נוכל לעזור?