מכירת רכב לברזל
תמונה של קונה רכבים משומשים

מכירת רכב לברזל

מכירת רכב לברזל

אנחנו נוהגים להתלונן על כל דבר (על הזיהום, שינויי האקלים או האלימות), אבל כדור הארץ שלנו סובל יותר מאיתנו ואף פעם לא מתלונן. לכן, תרומה לשמירה על סביבה נקייה היא מעשה אחראי ומשמעותי מאוד מצדו של כל אדם.

מכירת רכב לברזל או לחלקי חילוף, לחברות העוסקות בפינוי רכבים ישנים, יש מספר יתרונות. אתם בטח שמחים להרוויח קצת כסף מהרכב הישן שלכם, אבל האם ידעתם שבכך אתם גם מועילים לעצמכם ולסביבה? כיוון שכל מכונית עשויה ממגוון חומרים, על ידי מכירתו, לפלסטיק, לגומי ועוד, אתם מסייעים לשמירה על בריאות כדור הארץ שלנו.

איך גריטת הרכב הישן עוזרת לסביבה?

כדי לדעת כיצד יכולה מכירת רכב לצורך שימוש בברזל לעזור לסביבה, נתחיל מבראשית, מתהליך ייצור הרכב. מכיוון שרוב המכוניות עשויות מחומרי מתכת ופלסטיק, כאשר נפטרים מהן בשטח פתוח, חומרים אלה משחררים גזים רעילים לאטמוספירה. לכן, מיחזור הרכב הוא דרך ידידותית לסביבה שיכולה להפחית את גזי החממה ולשמור על אוויר נקי.

חברות למיחזור רכבים מתמקדות בסילוק רכבים ישנים בדרכים שלא יגרמו נזק לכדור הארץ. חברה העוסקת בפינוי מכוניות ונוקטת בהליך של מכירת רכב לברזל, אמורה להקפיד על התנאים והכללים הנדרשים כדי לשמור על תהליך ידידותי לסביבה. כאשר אתם מפקידים בידיה את מלאכת סילוק הרכב הישן שלכם, אתם תורמים להפיכת כדור הארץ למקום בטוח יותר.

אולי יעניין אתכם גם

קונה רכבים לפירוק>> | גריטת רכבים >>

מכירת רכב לברזל לצורכי מיחזור

חברה המציעה לבעלי מכוניות ישנות עסקה של  לצורכי מיחזור, מפרקת את הרכב בתהליך שיוכל לשמור על סביבה ידידותית.
בעיניכם, המכונית הישנה שלכם, שאפילו לא שווה לתקן אותה, אינה אלא גרוטאה אבל עבור החברה לא מדובר בערמת זבל, אלא במקור מעולה למשאבים הניתנים למיחזור. בנוסף, חוץ מהחומרים המוצקים המרכיבים את המכונית שהגיעה לסוף דרכה, היא מכילה גם כימיקלים רעילים, אותם יש למחזר באופן מקצועי בהתאם לכללים נוקשים וברורים.
שימוש מחדש בחלקי המכונית הישנה, יאפשר ליצור מוצרים חדשים, ואגב כך לצמצם את צריכת המשאבים מן הטבע, שהולכים ומתכלים.

יתרונות סביבתיים של המכירה

מיחזור מאפשר לכם לא רק להרוויח כסף מהרכב הישן, אלא גם לתרום לפתרון הבעיה הסביבתית החמורה:

  • ייצור פחות חלקי רכב וצמצום הייצור – ייצור מכוניות חדשות דורש כמויות גדולות של משאבים ואנרגיה. הייצור משחרר גזים לאטמוספירה וגורם לזיהומים ולבעיות סביבתיות מאתגרות. לכן, הפחתת הדרישה לייצור חלקים חדשים ממשאבי הטבע, מצמצמת נזקים אלה.
  • הפחתת הפסולת במזבלות – כאשר ממחזרים את חלקי הרכב, במקום להשליך אותם למזבלה, תורמים לצמצום כמויות האשפה.
  • הבטחת חיי בעלי החיים – השארת חלקי רכב בשטח הפתוח, משפיעה לרעה על הצמחייה וחיות הבר. אחרי הכול, חלקי הרכב כוללים גם נוזלים רעילים (הסוללה, למשל), וכאשר אלה דולפים לאדמה, הם מזהמים את הקרקע, הצומח ומקורות המים.

מי מאיתנו לא נתקל בעיר במפגע הסביבתי הזה? כמעט בכל מרכזי הערים נערמות מכוניות ישנות שפשוט נעזבו לאחר שיצאו מכלל שימוש או שנשארו בזירת תאונת דרכים ללא דורש. גרוטאות מתכת מחלידות הנותרות בעיר הן תעודת עניות לכל עיר המכבדת את עצמה ומשווה לה מראה מוזנח ומיושן. לכן, החלו רשויות מקומיות רבות להתמודד עם התופעה ולדחוף בעלי רכבים להיפטר מרכבם באופן אחראי. הדחיפות הזו להיפטר מהרכבים לא נוצרה בוואקום, ישנן סיבות רבות להיפטר מהגרוטאות. אחת הדרכים היעילות ביותר לעשות זאת, היא על ידי מכירת הרכב לברזל. לתהליך זה מספר יתרונות משמעותיים.

משה נונה קונה רכבים לברזל

ברזל הוא מתכת המשמשת לייצור פלדה. עפרת ברזל היא המרכיב העיקרי בברזל. תהליך הכנת הפלדה מעפרת ברזל מתחיל בהתכת העפרה, כלומר מחממים אותה עד שהיא נמסה ונעשית נוזלית, ואז יוצקים אותה לתבנית. הברזל הנוזלי המותך מתקשה כשהוא מתקרר ויוצר גוש מוצק של ברזל. ניתן לעבד את הברזל החזיר ליצירת פלדה או ברזל יצוק או ליצוק לצורות כמו קורות או תיל.

קניית רכבים לברזל: משה נונה קונה רכבים לברזל במזומן ובמהירות. אז אם האוטו שלכם מתחיל לעשות בעיות כדאי לשקול למכור את הרכב לפירוק.

היתרון הכלכלי של התהליך

כיום חברות הליסינג מציעות תוכניות מימון משתלמות במיוחד, מה שמאפשר לרבים בחברה הישראלית לרכוש רכב חדש לעתים קרובות יותר. מהרכב הישן, לא תמיד קל להיפטר. ראשית, בדיוק מהסיבה שציינו כעת – קשה מאוד למכור רכב יד שנייה באמצעים המסורתיים כשחברות הליסינג מציעים עסקאות משתלמות כל כך על רכבים במצב מעולה. שנית, קשה לעזוב את הרכב ששירת אותך בנאמנות זמן כל כך רב והמחשבה שהוא יפורק לחלקים עשויה להכאיב.

עם זאת, חשוב לזכור כי קניית רכבים ישנים נטושים גובים מאיתנו מחיר.

עוד טיפים לפני שאתם מוכרים את הרכב

  • ראשית, המחיר המיידי ביותר – אגרות הרכב. משרד הרישוי ימשיך לגבות את אגרת הרכב ואף יחייב אותך לחדש את הביטוח ללא כל קשר לשימוש הנעשה ברכב. במצב כזה, אנו עלולים להמשיך לשלם במשך שנים סכומים גבוהים על גרוטאה שלא עזבה את החנייה כבר זמן רב.
  • שנית, סביר מאוד להניח כי הרשות המקומית באזור מגוריך תשלח פקח שידביק אזהרה על רכבך המורה לך לפנות אותו באופן מידי. במידה ולא ייעשה הפינוי, ייגרר הרכב על חשבונך ויהיה עליך לשלם קנסות כבדים במיוחד.

מכירת רכב לברזל לא רק תימנע את העלויות הגבוהות הללו, אלא אפילו תאפשר לך ליהנות מתשלום כספי עבור הרכב הישן ללא מאמצים מיותרים.

היתרון הבטיחותי

הנתונים הסטטיסטיים ברורים מאוד בעניין זה – רכבים ישנים מעורבים יותר בתאונות, ובכלל אמצעי הבטיחות המיושנים, התאונות לרוב קטלניות. על מנת לשמור על ביטחונך ובטחון הסובבים אותך, מומלץ להוריד רכבים ישנים מהכביש.

בנוסף, גרוטאות רכב מושבתות מחלידות מהוות מפגע בטיחותי שעלול לגרום לפציעה, או לגרום לילדים המשחקים בו להינעל בפנים. החבות על כל פגיעה כזו תוטל על בעל הרכב.

קונה רכבים לברזל –  היתרון הסביבתי

ההשלכות הסביבתיות הן מרובות.

  • גרוטאות מתכת מקשות על הצפיפות ועל עומסי התנועה במרכזי הערים.
  • החלודה המרובה הנוצרת מרכבים ישנים פוגעת בבריאות ובסביבה.
  • חומרים רעילים רבים עלולים לדלוף בחלוף הזמן מהרכב ולפגוע בחי ובצומח ולחלחל אל האדמה, מחומצת מצברים ועד לשמנים שונים.

צוות שירותי הרכב של משה נונה קונה מכוניות לברזל ויגיע עד לביתך ויגרור את הרכב אל המגרש. התשלום עבור הרכב יתקבל במזומן ולך יישאר רק לפנות אלינו וליהנות מפתרון אחראי סביבתית ומההקלה הכלכלית. לפרטים נוספים ויצירת קשר אנו מזמינים אותך להשאיר פרטים באתר.

100% אמינות

רק 30 דקות לקנות ולפנות את הרכב במחיר הטוב ביותר

  • שדה זה מיועד למטרות אימות ויש להשאיר אותו ללא שינוי.
התחל שיחה
1
היי, איך אפשר לעזור?
התחל שיחה
שלום איך נוכל לעזור?