מה הם התנאים לגריטת רכב?
מה הם התנאים לגריטת רכב?

מה הם התנאים לגריטת רכב?

מה הם התנאים לגריטת רכב?

מה הם התנאים לגריטת רכב? לידיעתך, רכב ישן שחונה ממושכות ללא שימוש מהווה גרוטאה וסכנה בטיחותית ועלול להיגרר על ידי העירייה ולחייב אותך בקנסות כבדים. כדי להיפטר מהרכב ולהימנע מיצירת מפגעים ומתשלום אגרות רישוי על רכב שממילא אינו נוסע, גריטת רכבים היא הפתרון היעיל והמושכל ביותר.

לא כל רכב מיועד לגריטה

נוהל גריטת הרכבים הוא פשוט למדי ואינו דורש ממך מאמץ רב, אך לא כל רכב עומד בקריטריונים לגריטה. על מנת לוודא כי רכבך מועמד לתהליך זה שיזכה אותך בתשלום נאה עבור הרכב ויסייע לך להיפטר ממנו, חשוב לבחון את הקריטריונים הבאים.

לקבלת הצעת מחיר אטרקטיבית ממשה נונה קונה רכבים לפירוק במזומן התקשרו עכשיו.

שנת ייצור הרכב

על מנת להתקבל לתוכנית גריטת רכבים, על שנת הייצור של הרכב להיות עד 1990.

רישוי הרכב

על מנת להשתתף בתוכנית הגריטה, על הרכב להיות בעל רישיון בתוקף. אחרי הכול, כדי להוריד רכב מהכביש, עליו קודם להיות על הכביש.

שלמות הרכב

העסקה עבור הגריטה היא על כל חלקי הרכב ללא יוצא מן הכלל, המיועדים לשימושים שוהים. לכן, על הרכב להגיע בשלמותו ללא חלקים חסרים.

במידה ורכבך עומד בכל הקריטריונים המצוינים מעלה, ניתן למסור אותו לידינו ואנו נייעד אותו לגריטה ונדאג כי כל חלקיו יימסרו לשימוש ראוי וימוחזרו למגוון תעשיות מועילות. לפני פנייתך אלינו, נדרשת רק קפיצה קצרה למשרד הרישוי.

מה עושים במשרד הרישוי?

אל משרד הרישוי מגיעים עם תעודת הרישוי של הרכב ולוחית הזיהוי שלו. בתהליך זה אנו למעשה מורידים רשמת את הרכב מהכביש ומבטלים את הרישוי. משרד הרישוי יחזיר לחשבונך את חלקה היחסי של אגרת הרישוי על אותה שנה. לאחר שהרכב מוסר מהכביש באופן רשמי, נוכל להגיע עד אליך ולגרור עבורך את הרכב.

מורידים לך את הדאגה מהראש

נכון להיום, בוטלה תוכנית גריטת רכבים ממשלתית עד להודעה חדשה, אבל זה לא אומר שנגמרו לך האפשרויות למצוא פתרון סביבתי אמין ומקצועי לרכב הישן שלך. שירותי הרכב של משה נונה מבוצעים על ידי אנשי מקצוע מנוסים ומיומנים ובאיכות שירות הגבוהה ביותר. כל שיהיה עליך לעשות הוא להרים אלינו טלפון ואנחנו כבר נדאג לכל השאר.

גרירת הרכב

אנו נגיע עד לביתך או למיקום בו נמצא הרכב המושבת ונגרור אותו על חשבוננו.

פירוק הרכב

אנו נעריך את מצב הרכב המושבת ונבחן האם ניתן למכור את חלפיו או האם המצב מאפשר רק לפרק את הרכב למחזור. בהתאם לכך, נספק לך את התשלום המלא עבור הרכב במזומן.

העברת חומרי הגלם למחזור

רכיבי המתכת, הגומי או הזכוכית של הרכב יועברו למפעלים אשר יעבדו אותם ויעשו בהם שימוש לתעשיות רבות בתחום הבינוי והייצור.

אנו ממתינים לפנייתך עוד היום ונשמח לספק לך שירות. כדי למכור את רכבך לפירוק, יש להשאיר את פרטיך באתר ואנו נחזור אליך בהקדם.

100% אמינות

רק 30 דקות לקנות ולפנות את הרכב במחיר הטוב ביותר

  • שדה זה מיועד למטרות אימות ויש להשאיר אותו ללא שינוי.
התחל שיחה
1
היי, איך אפשר לעזור?
התחל שיחה
שלום איך נוכל לעזור?