כל הצעדים הנדרשים לשימוש בשירותי פירוק רכבים
כל הצעדים הנדרשים לשימוש בשירותי פירוק רכבים

כל הצעדים הנדרשים לשימוש בשירותי פירוק רכבים

כל הצעדים הנדרשים לשימוש בשירותי פירוק רכבים

יש ברשותך רכב ישן שכבר מזמן לא בשימוש? חשוב לזכור, רכבים נטושים מהווים מפגע חמור לסביבה ופוגעים בנוף העירוני ובבריאות הציבור. בשנים האחרונות, החלו הרשויות המקומיות להטיל על בעלי גרוטאות רכב הנוטשים אותם בצדי דרכים ושטחים פתוחים קנסות כבדים. הצוות המקצועי במשה נונה שירותי רכב מזמינים אותך להיעזר בשירות אחראי סביבתי שיאפשר לך להימנע מסיבוכים מיותרים ואפילו ליהנות מרווח כספי ולשלוח את הרכב לפירוק.

אז איך זה עובד?

קונה רכבים לפירוק פירוק רכב הוא תהליך פשוט ומהיר. על מנת להוריד כל דאגה מהראש, כל מה שנדרש ממך הוא לבצע שתי פעולות פשוטות.

פונים למשרד הרישוי

אל משרד הרישוי נגיע עם תעודת הרישוי של הרכב ועם לוחית הזיהוי שלו ונגיש בקשה לבטל את רישוי הרכב, מה שמכונה "להוריד אותו מהכביש". הצעד הזה חשוב מאוד לפני כל פעולה אחרת וזאת משתי סיבות עיקריות.

  • כאשר הרכב יורד מהכביש, אנחנו יכולים לדעת בוודאות שאף גורם לא יוכל לנסוע ברכב לאחר שמסרנו אותו. במידה ולא נעשה זאת, כל קנס שעשוי להירשם על האוטו, יגיע בסופו של דבר אל הגורם שהרכב רשום על שמו – אלינו.
  • בנוסף, משרד הרישוי ממשיך לגבות אגרת רישוי גם על רכב שאינו בשימוש, לכן חשוב להורידו רשמית מהכביש על מנת שגביית האגרה תיפסק.

 

פונים אלינו

מהרגע שהרכב ירד מכביש ויצרת עמנו קשר, ניתן להשאיר הכול לנו. אנו נגיע עד אליך, נספק לך את התשלום עבור הרכב הישן במזומן בו ברגע ונגרור אותו על חשבוננו ללא כל טרחה מצידך.

שימושים רבים לכל רכיבי הרכב

בכל מה שקשור לקניית רכבים לפירוק, הפתגם "הזבל של האחד הוא האוצר של האחר" משחק תפקיד משמעותי. אמנם עבורך הרכב הישן שכבר בקושי מניע הוא חסר כל תועלת, אך פירוק הרכב עשוי להפיק רווח נאה באמצעות הכלים והעבודה מול הגורמים המתאימים.

  • ראשית, ניתן לפרק את הרכב לחלקיו השונים ולסחור בהם. הביקוש לחלפים זולים הוא גבוה מאוד, בעיקר לרכבים הנמצאים בשימוש נפוץ. זוהי האפשרות הרווחית יותר בעת מכירת רכבך לפירוק.
  • המקרה השני הוא זה בו הרכב מושבת לחלוטין ואין בו עוד חלפים שאפשר להשתמש בהם לרכבים אחרים. במקרה הזה, הרכב יימסר לגריטה. בעבר הנהיגה הממשלה תוכניות גריטת רכבים מטעמה, אך כיום אין גורם ממשלתי האחראי על כך. ניתן לפנות אלינו וליהנות מהשירות החשוב הזה. הרכב יפורק לחומריו השונים שימוחזרו וייעודו למגוון תעשיות ושלדת הרכב תיגרס ותשמש למגוון מוצרי בינוי.

 

שירות אמין ומקצועי

אנחנו כאן כדי לסייע לך להיפטר מהגרוטאה הישנה בלי להשקיע בכך כל מאמץ. לא משנה איפה נשאר הרכב, אנחנו נגיע לנקודה, נגרור אותו ונספק לך את התשלום במלואו במזומן עבורו. איתנו ניתן לדעת בוודאות שרכבך בידיים מקצועיות ואמינות וכי יימצא לו הפתרון האחראי ביותר. כדי ליהנות מפתרון אמין ונוח לרכב הישן, אנו מזמינים אותך ליצור קשר עוד היום.

 

100% אמינות

רק 30 דקות לקנות ולפנות את הרכב במחיר הטוב ביותר

  • שדה זה מיועד למטרות אימות ויש להשאיר אותו ללא שינוי.
התחל שיחה
1
היי, איך אפשר לעזור?
התחל שיחה
שלום איך נוכל לעזור?