קונה רכבים לפירוק בעכו
תמונה של קונה רכבים לפירוק בעכו

קונה רכבים לפירוק בעכו

קונה רכבים לפירוק בעכו

קונה רכבים לפירוק בעכו: מציע הצצה לגריטה ולמיחזור של כלי רכב ישנים במצרים לא רק ישראל, גם מצרים מתגייסת למאמצי הגריטה והמיחזור של כלי רכב ישנים, במטרה להפחית את הזיהום ולשפר את פרנסתם של נהגי המוניות.

בישראל, עסקים, כמו זה ש- קונה רכבים לפירוק בעכו, עוזרים לשמירה על הסביבה, בזכות עמידה בתקנות המחמירות של המדינה המתייחסות לדרכי הפריקה והסילוק של כל החלקים המוצקים והנוזליים בעת פירוק הרכב.

קונה רכבים לפירוק בעכו

מן הסתם, גם עסק ישראלי כמו זה הקונה רכבים לפירוק פוגש נהגי מוניות שמעבירים מדי פעם את הרכבים שלהם לגריטה ולמיחזור, בתמורה לכלי רכב משודרגים יותר.

במצרים, 45,000 נהגי מוניות החליפו בדרך זו את הרכבים הישנים שלהם ברכבים חדשים. בורסת כלי רכב זו היא חלק מ׳תוכנית גריטה ומיחזור כלי רכב במצרים׳.

כמו אותה חברה ה- קונה רכבים לפירוק בעכו ובכך מפחיתה את זיהום האוויר, גם במצרים הושקה תוכנית כדי למזער את זיהום האוויר באמצעות הפחתת פליטת גזים מזיקים המגיעים ממוניות מיושנות. וכשמדובר במוניות בקהיר, הגיל של רבות מהן הוא יותר מ-40 שנה.

עוד שירותים שאנו מספקים

כל המידע על גריטת רכבים >>  | מכירת רכב לפירוק ללא העברת בעלות >>

זיהום אוויר בקהיר

קונה רכבים לפירוק בעכו מודע לחשיבות הפחתת הפליטות של המכוניות הישנות. בקהיר, הפליטות הללו שיצרו המוניות הישנות שנעו ברחבי העיר הגדולה, היו המקור ל-40% מפליטות גזי החממה של מצרים.

עסק ש- קונה רכבים לפירוק בעכו מבין היטב את הדרך שבה גזי החממה משפיעים על שינויי האקלים. אחרי הכול, גזי חממה הכוללים CO2 לוכדים חום באטמוספירה וגורמים לעלייה בטמפרטורות. וכיוון שגזים אלה מלווים גם במזהמי אוויר המזיקים לבני האדם, הם גורמים לזיהומים בדרכי הנשימה ולמחלות שונות, כולל מחלות לב וסרטן.

הגנה על הסביבה בקהיר

כדי להגן על הסביבה מזיהומי האוויר הרעילים שגורם צי הרכבים המזדקן, הועבר במצרים חוק תעבורה שקבע כי כל רכבי התחבורה (כולל מוניות ואוטובוסים), שגילם מעל 20 שנה לא יוכלו לחדש את הרישיון שלהם. עם זאת, היעדר מנגנון ברור ומסודר של גריטה וסילוק כלי הרכב המיושנים, האט את אכיפת החוק הלכה למעשה.

כדי ליישם את החוק בצורה הוגנת ויעילה, השיקה ממשלת מצרים תוכנית לאומית לגריטה ולמיחזור רכבים, שאפשרה לבעלי המוניות שהחוק חל עליהם, להעביר מרצונם את רכביהם לגריטה ולמיחזור מסודרים, בתמורה למוניות חדשות. כלי רכב חדשים אלה נרכשו ממספר סוחרי רכב רשומים מראש, במחיר מוזל ועם אפשרויות מימון נוחות.

לסיכום:

במקביל, לצורך ביצוע התוכנית לצמצום פליטות החממה, ביקשה ממשלת מצרים את התמיכה של ה-Bank’s Carbon Partnership Facility – CPF, הפועל בהתאם לאמנת האו״ם לשינויי אקלים, במטרה להפחית את הזיהום העולמי על ידי הצבת מכסה של כמות גזי החממה שהמדינות המפותחות רשאיות לפלוט. אם הן חורגות ממכסה זו, הן יכולות לרכוש הפחתות פליטות מוסמכות מפרויקטים להפחתת גזי חממה במדינות מתפתחות הרשומות באו״ם. רוצים להתייעץ עם משה נונה קונה רכבים לפירוק בעכו צרו איתנו קשר עוד היום ונשמח לעמוד לרשותכם.

100% אמינות

רק 30 דקות לקנות ולפנות את הרכב במחיר הטוב ביותר

  • שדה זה מיועד למטרות אימות ויש להשאיר אותו ללא שינוי.
התחל שיחה
1
היי, איך אפשר לעזור?
התחל שיחה
שלום איך נוכל לעזור?