גריטת רכב
תמונה של גריטת רכב ישן

גריטת רכב

יש לכם רכב ישן שלא זז או שאסור לעלות איתו על הכביש והוא עומד שם כאבן שאין לה הופכין? הדרך המהירה והקלה ביותר להיפטר ממנו זה באמצעות גריטת רכב , דבר שני שאתם יכולים לעשות זה לפנות אלינו כדי שנעביר אותו לגריטה.

זו תהיה גם הדרך האחראית והראויה בה צריך לפעול במקרה של רכב שכבר לא יזוז לשום מקום. במיוחד כשבשנה האחרונה חלה עלייה במספר הרכבים הנטושים ברחובות ומעלים אבק, תופסים מקומות חניה למכוניות פועלות, מסכנים את הילדים ומכערים את הסביבה.

אם הרכב הישן שלכם הפך למפגע שתופס סתם מקום ברחוב, טוב תעשו אם תיצרו איתנו קשר כדי שנטפל בסילוקו.

ולפני שניקח את הרכב, הוציאו ממנו את כל החפצים שהשארתם בו. עיברו על תא המטען ועל התאים והכיסים הפנימיים כדי לוודא ששום דבר חשוב לא נשאר שם, אפילו לא התושבת או המטען של הטלפון הסלולרי. חבל סתם כך לוותר עליהם.

גריטת רכב – מה אומר החוק?

כשתכנית גריטת רכב שהפעילה מדינת ישראל יצאה לדרך בשנת 2013, היא הציעה תשלום של 3,000 שקלים לכל בעל רכב בן 20 שנה כדי שיוריד אותו מהכביש ויעביר אותו לגריטה באתר הגרוטאות.

בכך, קיוותה המדינה להקטין את רמות זיהום האוויר שמאפיינות מכוניות ישנות ולהגדיל את השימוש במכוניות חדשות יותר המציעות גם מערכות בטיחות שלא קיימות ברכבים הישנים. אבל כשהכסף נגמר, התכנית הופסקה ולא נקבע מועד חדש להפעלתה.

בכול זאת, יש מכוניות שעדיף שיגיעו לגריטה. למשל, מכוניות שאסור להן לנוע בכבישים בגלל שלא עברו טסט או בגלל שעברו תאונה חמורה, לא אמורות להמשיך לעמוד בחניה או ברחוב.

רישיון הרכב חיוני בתהליך גריטת רכב

כשאתם פונים אלינו לצורך גריטת רכב, וודאו שרישיון הרכב מצוי בידיכם מצוי. אחרי הכול לא נוכל לעשות דבר אם לא נקבל מכם את רישיון הרכב המאשר את הבעלות שלכם על הרכב. לכן, כחברה אמינה, נדרוש מכם קודם כל את מסמכי הרישוי של הרכב כדי להעביר בעלות ולבצע את הגריטה.

אם רישיון הרכב לא נמצא בידיכם, תוכלו לגשת לאחד מסניפי דואר ישראל, או לחילופין, להשתמש ב׳רשיומט׳.

הרישיומט הוא עמדה של שירות עצמי שהציב משרד התחבורה ברחבי הארץ (תוכלו למצוא אותו במקומות כמו: בקניונים, בסניפים של סופר פארם ועוד). בעמדת הרשיומט תוכלו להדפיס רישיון רכב חדש במקום זה שאבד או נגנב מכם. קחו בחשבון כי השירות כרוך בתשלום אשר ניתן לביצוע רק בכרטיס אשראי.

תהליך העברת הרכב

תהליך גריטת רכב (קניית הרכב) אינו מסובך ולרוב הוא לוקח לא יותר מכמה דקות. בנוסף זה לא דורש ממכם הרבה. אני מגיע עד לבית שלכם ושם אנחנו מבצעים את ההחלפה. הכל בקלות ואתם בסוף התהליך מקבלים כסף מזומן.

רכב לפירוק 

פירוק רכבים זהו פתרון מושלם להיפטר מהמכוניות הישנות והלא רצויות שלכם בצורה נטולת טרחה. אנו מציעים שירותים פשוטים ואמינים המבטיחים שתקבל את התמורה הטובה ביותר לכספכם.

אני משה נונה מחויב להעניק לכם שירותי פירוק רכבים יעילים ואמינים על מנת שתוכלו להיפטר מהרכב שלכם במהירות, ללא בעיות. וכמובן שתקבלו את הכסף במזומן באופן מיידי. לקבלת הצעת מחיר אטרקטיבית עבור רכבים לפירוק צרו איתי קשר עוד היום ואשמח לעמוד לרשותכם.

רכבים לגריטה ופירוק רכבים מגרש גרוטאות להגנת הסביבה

אם יצא לכם להסתובב במגרש גרוטאות, המחשבה הראשונה שבטח עלתה לכם לראש היא: ״המקום הזה ממש לא ידידותי לסביבה״. אבל האמת היא שמגרשי הגרוטאות עוזרים להגן על כדור הארץ בכול יום ויום, כשאנחנו מסלקים מהכבישים רכבים מזהמים ומסוכנים.

לסיום, אתם כבר מבינים שכאשר אתם מפקידים בידינו את רכבים לגריטה, אתם גם מסייעים להגנת הסביבה. רוצים לקבל מידע על גריטת רכב? צרו איתי קשר עוד היום ואשמח לתת לכם את כל הפרטים.

100% אמינות

רק 30 דקות לקנות ולפנות את הרכב במחיר הטוב ביותר

  • שדה זה מיועד למטרות אימות ויש להשאיר אותו ללא שינוי.
התחל שיחה
1
היי, איך אפשר לעזור?
התחל שיחה
שלום איך נוכל לעזור?